piątek, 11 listopada 2016

Dark Chocolate i geometryczne ombre

Witajcie!

Dzisiaj prezentuję Wam hit tej jesieni- geometryczne ombre. Jak tylko zobaczyłam te zdobienie w Internecie to nie mogłam się doczekać kiedy je zmaluję u siebie. Zauroczyło mnie niesamowicie. Jestem pewna, że to nie będzie moje ostatnie zdobienie. Największym rozczarowaniem dzisiejszego zdobienia jest kolor- 030 dark chocolate. Spodziewałam się ciemnej czekolady o ciepłym odcieniu. Otrzymałam ciemną, przytłumioną śliwkę. Kolejny fiolet do kolekcji. Nie wierzcie więc zdradliwym nazwom i internetowym zdjęciom.


Moje paznokcie zostały przygotowane do kolejnego zdobienia. 

Wszystkie pomalowałam 2 warstwami lakieru. Na serdecznym znalazł się Strong White 001, a pozostałych Dark Chocolate 030. Przygotowałam sobie również folię z niewielką ilością lakierów oraz pędzel.

Zabrałam się za wykonanie zdobienia. Po każdej warstwie odcienia moje paznokcie były w lampie.

Całość prezentuje się znakomicie.

Tak zdobienie wygląda w świetle dziennym. 
 

Czy próbowałyście już tego zdobienia? Czy Wam też zdarza się kupić lakier który rozminął się z Waszymi oczekiwaniami?

6 komentarzy:

 1. uwielbiam ten typ zdobień, sama go jeszcze u siebie nie robiłam ale koniecznie muszę nadrobić. pięknie Ci wyszedł :) a co do holo to myślę, że dużo zależy od pyłku jaki używamy. Nie każdy daje taki sam efekt do tego top no wipe, też różnie pyłek na niego reaguje :) trzeba próbować :D pozdrawiam serdecznie, M.

  OdpowiedzUsuń
 2. Super kolor! Jeszcze sobie takiego geometrycznego ombre nie robiłam, chyba muszę sprobować :)
  PS. Fajny blog, obserwuje! I jak masz ochotę to zapraszam do mnie na cienistość.pl - też piszę o paznokciach :) A nie chciałabyś może dawać większych zdjęć w postach? :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo podobają mi się te wzorki :D

  OdpowiedzUsuń